Loading

Haberler

AMERICAN SIDING TAŞ YÜNÜ MANTOLAMA SİSTEMİ İLE MİNİMALİST BİR YAŞAM!

2000’lerin başında ortaya çıkan tiny house kavramı, özellikle de pandemi dönemi sonrası ülkemizde de giderek yükselen bir trend haline geldi. Uygun maliyetli konut alternatifi sunan tiny houselar, minimalist bir yaşam tarzını benimsemek isteyenler için çekici bir alternatif sunuyor.

Taş Yünlü American Siding dış cephe kaplama sistemleri, uygun maliyetli, uzun ömürlü, çevre dostu gibi ön plana çıkan özellikleriyle tiny house projelerinde en çok tercih edilen kaplamadır. Taş Yünlü American Siding mantolama sistemleri;

  • Yapılara görsel güzellik katar. Isı, su, ses ve yangın yalıtımı sağlar.
  • Isı yalıtımı özelliğiyle enerji verimliliğini artırır, ısınma ve soğutma masraflarını en aza indirir.
  • Nemin içeri girmesini ve birikmesini önler. Böylelikle, küf oluşumunu engeller ve iç mekanda sağlıklı bir atmosfer yaratarak, temiz kalmasını sağlar.
  • Su yalıtımı özelliği sayesinde, yapınızın ömrünü uzatıp ömrü boyunca konforlu bir kullanım sağlar.
  • Yangına karşı dayanıklılığı ile yapının güvenliğini artırır, yayılmasını önler.
  • Sesi absorbe eden yapısı ile de dışarıdan gelen gürültüyü azaltır.
  • Boya ve bakım masrafı gerektirmez.
  • Hafif ve dayanıklı olması, taşınabilir evler için ideal bir seçenektir.
Taş Yünlü American Siding dış cephe kaplaması ile ısı, ses, su ve yangın yalıtımı sağlarken %60 varan enerji tasarrufu yapmak mümkün. Taşınabilir özelliği ile tercih edilen tiny houselar, daha az enerji kullanımı ile sürdürülebilir geleceği destekliyor. Doğru tasarım ve mimari ile aslında ufak bir alanda da yaşayabileceğimizi gösteren tiny houselar, sürdürülebilir malzemelerle de inşa edilerek, çevresel etkisi en aza indirilebilir.
Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue st amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.