Loading

Haberler

American Siding Bayileri Afyon'da Buluştu

Yalıtım sektöründe lider markaların üreticisi olan Eryap, Türkiye’nin bütün bölgelerinden 40 American Siding bayisi ile Afyon’da 24-25 Şubat tarihlerinde 5 yıldızlı Afyon Korel Termal Otel’de bir araya geldi.

Eryap CEO’su Emrullah Eruslu’nun ev sahipliğinde Afyon’da gerçekleştirilen ve üst düzey yöneticilerin tam kadro katıldığı toplantıda 2014 yılı sonuçları değerlendirilerek şirketin 2015 yılı hedefleri paylaşıldı. Türkiye geneline yayılmış olan American Siding bayilerinin katıldığı toplantılarda bayilerden gelen talepler ve görüşler karşılıklı değerlendirilirken ürün yelpazesi hakkındaki yenilikler de bayilere aktarıldı.

Eryap CEO’su Emrullah Eruslu, 2014 yılında gösterdikleri başarılı performanstan dolayı tüm bayilere teşekkür ederek şunları söyledi: ”Eruslu Grup olarak 60’lı yıllardan bu yana yenilikçi kimliğimizle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 2001 yılında Gaziantep'teki tesiste, sektörün ilk polimer dış cephe kaplaması üretimini gerçekleştirerek inşaat sektörünün önemli lokomotiflerinden biri olan American Siding markasını sektöre kazandırdık, 35 kişi ile Gaziantep’te başladığımız faaliyetlerimize, 2018 yılında Türkiye’nin ilk 300 firması arasına girme hedefimize adım adım yaklaştığımız bu günlerde sadece rakamlarla belirlenen hedeflerle değil, sosyal paydaşlarımızın tamamını kapsayacak çeşitli yeni projeleri de hayata geçirmek istiyoruz. Bizler malzemeleri geliştiriyor ve üretiyoruz, sizler ise ihtiyaç sahipleri ile buluşturuyorsunuz. Sizlerin emekleri olmasa kendimize böyle iddialı hedefler koyamazdık. Bu nedenle alkışlar sizlere” diye konuştu.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue st amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.