Loading

Üretim Teknolojisi ve Tesisler


Siding & Polimer Kapı Pencere Sistemleri Üretim Tesisi – Gaziantep

2001 yılından bu yana, toplam 50.000 m² alanda kurulu Gaziantep tesislerinde sektörün ilk dış cephe kaplaması olan American Siding üretimi yapılmaktadır. Yılda 4.000.000 m²’lik kapasite ile çalışmakta olan tesiste aynı zamanda yılda 18.000 ton kapasite ile Winer polimer kapı ve pencere sistemleri üretimi yapılmaktadır.

Vinil siding panelleri PVC (Polivinil klorür) reçine, inorganik malzemeler ve UV ışınlarına karşı yüksek mukavemet sağlayan katkılarla birleşerek çift katmanlı Co-Ekstrüzyon teknolojisi ile üretilmektedir.

PVC’nin ve inorganik katkı malzemelerinin yapısı gereği yangın sırasında alevi yürütmeme özelliği, plastik malzemenin dışarıdan gelebilecek darbeyi emme özelliği ve rüzgâr gibi doğa koşullarına karşı rigit yapısı ile birlikte uygulama sırasında kullanılan buhar dengeleyici nem ve rutubeti önler ve bina taşıyıcı sistemlerinin zarara uğramasını engeller.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue st amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.