Loading

Neden American Siding?

header

Evinizi Zırh Gibi Korur

1-1291
American Siding Armor Color teknolojisi, termal difüzyon ajanları ile Güneşten gelen ışınların neden olabileceği deformasyonlara karşı siding panellerini korur.

%55'e Varan Tasarruf

d3-1296
American Siding Mantolama Sistemi, mükemmel yalıtım özelliği sayesinde uygulama yapılan yapılarda %55’e varan tasarruf sağlar.

Garanti Altındasınız

5-1290
American Siding sistemi 50 yıl kapsamlı garanti ile yapı ömrü boyunca konfor sunar. Üretici firma teknik ekibi tarafından periyodik olarak uygulama kontrolü sağlanır.

Alev Almayan İnorganik Yapı

d1-1295
Kaplama panelinin formülündeki inorganik yapı sayesinde alev almaz ve kendisini söndürür.

Alternatiflerine Göre Çok Daha Hafif

d4-1298
Bina cephesine m²’ye alternatif (geleneksel) cephe uygulamalarına göre çok daha az bir yük bindirerek ana yapının gereksiz yük altında yaşlanmasını önler.

90 km/h Hıza Kadar Dayanıklı

3-1288
American Siding sistem elemanları sayesinde bina köşelerinde ekstra mukavemet sağlar ve 90 km/h 'e kadar olan rüzgara karşı direnir.

Pratik ve Hızlı Montaj

4-1293
American Siding panelleri üzerinde bulunan özel kilitleme sistemi sayesinde hızlı ve sağlam montaj imkanı sunar.

Uzun Ömürlü Estetik Yalıtım

icon-3
American Siding Mantolama Sistemi ısı farklılıkları, yeryüzü hareketleri, mevsimsel koşullar gibi en zor şartlar altında bile çalışabilme özelliği sayesinde yapısı bozulmadan, solmayan renkleri ile yapılarınızı yıllarca korur.

Boya-Bakım Masrafı Yok

icon-2
American Siding Mantolama Sistemi’nin uygulandığı yapılarda yapı ömrü boyunca hiçbir boya bakım masrafı gerektirmez.

Koyu Mat Renklerle Buluşma

2-1289
American Siding Shield Color teknolojisi, koyu mat renkli (Platin ve Private renk grubu) ürünlerde akrilik malzeme kullanarak Güneş’in UV ışınlarına karşı siding panellerinin renklrini korur.

Kalınlık

6-1292
American Siding panelleri 1,10 mm kalınlıkta üretilerek yüksek mukavemet, rijitlik ve darbe direnci sunar.

Kolay Temizlenir

d2-1297
American Siding Mantolama Sistemi panelleri yarı parlak üretilmesi nedeni ile doğaya tam uyum sağlayarak mükemmel bir temizlenme kolaylığı getirir.

Doğru Seçim

7-1294
İnorganik yapısı ve çevreci üretim teknolojisi ile alternatif cephe kaplama malzemelerine kıyasla çevre dostu bir sistemdir.

Korozyon ve Neme Karşı Koruma

icon-1
Uygulamada kullanılan buhar dengeleyici ve sistem alt yapısında kullanılan taş yünü levhaları ile hem ısı, hem de yangın yalıtımı sağlar. Buhar dengeleyici sayesinde dış cepheden bina yüzeyine herhangi bir nem geçişine engel olarak, hava alan yapıyı korur ve sistem içerisinde durağan ve kuru hava ortamı sağlar. American Siding Mantolama Sistemi bu sayede dış duvarların ömrünü uzatarak, taşıyıcı kolon ve kirişlerin hasara uğramasını engeller, korozyona karşı korur. İç duvarlarda küf ve bakteri oluşumunun önüne geçer.

Ücretsiz Keşif Formu

kesif icon2
American Siding ile estetik tasarrufa kavuşmak şimdi çok kolay. Buraya tıklayarak keşif formumuzu hemen doldurun, sizlere ulaşalım.
Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue st amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.